Verslas

2014.04.16 15:55

Trakai – alternatyvių Europos turizmo vietų dešimtuke

LRT.lt 2014.04.16 15:55

Trakai pirmuoju numeriu įtraukti į populiarus pasaulio keliautojų tinklaraščio Tripoto.com paskelbtą alternatyvių Europos turizmo vietų dešimtuką.

Trakai pirmuoju numeriu įtraukti į populiarus pasaulio keliautojų tinklaraščio Tripoto.com paskelbtą alternatyvių Europos turizmo vietų dešimtuką, skelbiama Valstybės turizmo departamento (VTD) pranešime.

Tinklaraštyje, kuriame viso pasaulio keliautojai dalinasi kelionių įspūdžiais ir geriausiais maršrutais, rašoma: „jei manote, kad Eifelio bokštas yra ne daugiau nei pretenzingas metalo laužas, o Didysis Benas – laiko švaistymas, tada jums turėtų patikti Tripoto alternatyvus gidas po Europą.“

Pirmoje šio gido vietoje puikuojasi Trakai. Į alternatyvių turizmo vietų penketuką Europoje taip pat pateko Brno (Čekija), Lauterbrunenas (Šveicarija), Roskildė (Danija), ir Halštatas (Austrija). Dar penkias alternatyvias turizmo vietas ketinama paskelbti artimiausiu metu.

VTD duomenimis, 12 proc. Lietuvą lankančių užsienio turistų į savo kelionės maršrutą įtraukia ir senąją Lietuvos sostinę Trakus. Pasak VTD specialistų, Trakų kurortinę teritoriją aktyviai lanko ne tik Lietuvoje viešintys europiečiai, bet ir turistai iš tolimų šalių – Japonijos, Kinijos, JAV.