Verslas

2014.04.11 11:06

Kauniečiai dėl pavasario optimistiški: mieste išjungiamas šildymas

ELTA 2014.04.11 11:06

Nuo pirmadienio, balandžio 14-osios, atsižvelgus į gyventojų notą bei kylančią vidutinę paros oro temperatūrą, Kaune baigiamas šildymo sezonas.

Nuo pirmadienio, balandžio 14-osios, atsižvelgus į gyventojų notą bei kylančią vidutinę paros oro temperatūrą, Kaune baigiamas šildymo sezonas.

Pasak įsakymo pasirašiusio Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Dainiaus Ratkelio, paskelbus šildymo sezono pabaigą visuose pastatuose šildymas nebus nutrauktas staiga – pats procesas užtrunka kelias dienas, o daugiabučių namų bendrijose ir privačių kompanijų administruojamuose namuose daugumos butų savininkų sprendimu šildymo sezonas gali tęstis neribotą laiką.

„Jeigu šilumos vartotojai, išskyrus savivaldybės institucijos patvirtintuose sąrašuose numatytas įstaigas, nusprendė anksčiau pradėti arba vėliau baigti savo pastatų šildymą kitu laiku negu savivaldybės institucijos nustatyta šildymo sezono pradžia ar pabaiga, jie apie savo sprendimą praneša šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas duoda leidimą pastato savininkui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui sprendimą įgyvendinti“, – aiškino Kauno miesto savivaldybės Energetikos skyriaus vedėjas Andrius Kavaliauskas.

Pastarąją savaitę Kauno miesto savivaldybės internetinėje svetainėje www.kaunas.lt buvo vykdoma gyventojų apklausa „Ar Kaune jau reikėtų baigti šildymo sezoną?“. Beveik 60 procentų respondentų pasisakė už tai, kad šildymo sezoną reikia baigti kuo greičiau.