Verslas

2014.03.26 11:53

Nauja „Wizz Air“ kryptis – iš Vilniaus į saulėtąją Larnaką

LRT.lt 2014.03.26 11:53

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo birželio 22 dienos skraidins nauju maršrutu iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Larnaką (Kipras).

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ nuo birželio 22 dienos skraidins nauju maršrutu iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Larnaką (Kipras), teigiama bendrovės pranešime.

Tiesioginiai skrydžiai, sujungsiantys Lietuvą su Kipru, du kartus per savaitę bus vykdomi vienu iš naujų kompanijos „Airbus A320“ tipo lėktuvų. Bilietų kainos prasideda nuo 139 litų.

Nuo šiol oro bendrovės „Wizz Air“ skrydžių tinklą iš Vilniaus sudarys 17 maršrutų į 12 šalių.

„Wizz Air“ įsipareigojimus Lietuvai dar kartą norime akcentuoti nauju ir ilgai lauktu vasaros sezono maršrutu į Kiprą. Nuo šiol Larnaka iš Vilniaus yra pasiekiama mažiausiomis kainomis, ir mes neabejojame, kad šis maršrutas taps tokiu pat populiariu, kaip ir kiti 16 maršrutų iš Lietuvos, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Danielis de Carvalho. – Tikimės, kad naujas maršrutas Vilniaus miestui bus naudingas dėl į jį atvyksiančių Kipro turistų srauto – tai skatins darbo vietų kūrimą turizmo ir kituose sektoriuose. Taip pat esame įsitikinę, kad keliautojams iš Lietuvos patiks nuostabūs Larnakos pajūrio kurortai ir, kad šis draugiškas, šiltas miestas taps populiariu tarp ilgų savaitgalio išvykų mėgėjų“.