Verslas

2015.09.08 13:45

Kaune atidaroma dar viena „Fresh Market“ parduotuvė

ELTA 2015.09.08 13:45

Penktadienį Kaune atidaromas naujas prekybos centras „Fresh Market“.

Penktadienį Kaune atidaromas naujas prekybos centras „Fresh Market“.

Dar vienas „Fresh Market“ duris Kaune atvers kitą savaitę ir tuomet šiame mieste iš viso veiks septynios tinklo parduotuvės – didžiausias skaičius tarp Lietuvos miestų.

Šie prekybos centrai kovą atidaromi Panevėžyje ir Varėnoje.

Pasak „Fresh Market“ generalinio direktoriaus Sauliaus Urbono, plėtrą skatina tinkami plotai ir jau atidarytų parduotuvių rezultatai.

Jo teigimu, naujų prekybos centrų atidarymas – gera žinia ne tik miestų, kuriuose gyventojams, bet ir viso tinklo pirkėjams.

Tinklui išsiplėtus iki 20 prekybos centrų visoje Lietuvoje, nuo šiol pardavimo akcijos „Fresh Market“ parduotuvėse bus organizuojamos ne kas dvi, kaip iki šiol, bet kas savaitę, taigi nauji akcijų pasiūlymai pirkėjus džiugins dar dažniau.

Pirmasis prekybos centras „Fresh Market“ Lietuvoje atidarytas 2013 m. birželio mėnesį Vilniuje, Žvėryno rajone. Tinklui priklauso parduotuvės Vilniaus ir Kauno miestuose bei rajonuose, Lentvaryje, Alytuje, Panevėžyje ir Marijampolėje. Tinklo akcininkė – kompanija „Ipsun Holding Limited“, valdanti didmeninės prekybos vaisiais ir daržovėmis, aliejaus bei bakalėjos prekių importo įmones Lietuvoje ir užsienyje.