Verslas

2014.03.18 14:51

Baldų, interjero ir dizaino paroda kviečia į „Litexpo“

ELTA2014.03.18 14:51

Kovo 20–23 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ dvidešimtąjį kartą veiks tarptautinė įvairios paskirties baldų, interjero ir dizaino idėjų paroda.

Kovo 20–23 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ dvidešimtąjį kartą veiks tarptautinė įvairios paskirties baldų, interjero ir dizaino idėjų paroda.

Jubiliejinė paroda suburs baldų projektavimo ir gamybos įmones, autorinių ir nestandartinių baldų kūrėjus.

Nuo 1994 metų rengiama paroda „Baldai“ kasmet tampa svarbiu keturių dienų verslo įvykiu, skirtu baldų gamintojams ir pardavėjams, baldų dizaino, interjero kūrėjams, projektuotojams, architektams, baldų medžiagų ir furnitūros tiekėjams, medienos technologijų specialistams ir vartotojams, besidomintiems naujovėmis baldų pramonės rinkoje.

Parodos metu vyks verslo kontaktų mugė, kurią organizuoja VŠĮ „Versli Lietuva“.

Parodos dalis, skirta interjerui, demonstruos baldų ir interjero derinimo galimybes, pristatys naujausias interjero kūrimo tendencijas, apšvietimo galimybes, sienų, grindų, namų tekstilės, interjero detalių, vonios kambario ir kitas apdailos medžiagas bei demonstruos galimus interjero sprendimus.

Šiais metais bus įrengtos dvi interjero tendencijų ekspozicijos: konceptualioji „Etnografinis stilius, miesto folkloras“ ir spalvingoji „Madingos spalvų kompozicijos“.

Dvidešimtosios parodos „Baldai“ dizaino galerija išsiplės į tris specialias erdves, kurios sujungs lietuviško dizaino ekspoziciją „Vakar. Šiandien. Rytoj“.

Parodos metu bus organizuojamas dizaino konkursas.

Atskiroje salėje įsikurs baldų medžiagos, furnitūra, įrengimai. Čia vienoje vietoje bus siekiama pademonstruoti šiuolaikines baldų medžiagas, furnitūrą, aksesuarus, naujas technologijas, įrengimus ir konstrukcijas – viską, kas leidžia kurti ne tik patogius ir funkcionalius, bet ir estetiškus, nestandartinius baldus.

Parodoje taip pat veiks tikras „Baldų fabrikėlis“, kuriame bus rodomas šiuolaikinės minkštųjų baldų gamybos procesas.   

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.