Naujienų srautas

Verslas2014.02.27 22:53

Atsistatydinanti „Investuok Lietuvoje“ vadovė: atsisakau vykdyti nepagrįstus nurodymus

BNS 2014.02.27 22:53

Viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ generalinė direktorė Milda Dargužaitė atsistatydina iš užimamų pareigų.

Dvejus metus vadovausi užsienio investicijas skatinančiai agentūrai „Investuok Lietuvoje“, jos generalinė direktorė Milda Dargužaitė atsistatydina iš pareigų.

Ketvirtadienį M. Dargužaitė ūkio ministrui Evaldui Gustui įteikė atsistatydinimo pareiškimą, pranešė „Investuok Lietuvoje“.

„Nuo pat pradžių neperpratau ir toliau atsisakau vykdyti neargumentuotus ir jokia analize nepagrįstus nurodymus, nuleidžiamus iš viršaus. Dabartiniai valdantieji nėra atviri suprasti ir tuo labiau priimti naujovių ar pokyčių. Tokiame kontekste mano entuziastingas noras ne tik gerai atlikti savo darbą „Investuok Lietuvoje“, bet ir daryti įtaką viešo sektoriaus efektyvesniam valdymui, atsitrenkia tik į priešiškumo sieną“, – pranešime teigė M.Dargužaitė.

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė, kad M. Dargužaitei niekas nedarė jokio politinio spaudimo, praneša naujienų agentūra BNS. Premjeras atsisakė vertinti jos darbą, teigdamas, kad tai turėtų daryti ūkio ministras.

M. Dargužaitė įstaigai vadovavo nuo 2012 metų sausio, pakeitusi iš pareigų atleistą Mantą Nocių.

M. Dargužaitė 2011-ųjų birželį tapo buvusio ūkio ministro Rimanto Žyliaus patarėja – ji kuravo valstybės valdomų įmonių efektyvumo didinimo, rizikos kapitalo ir finansų inžinerijos sritis, taip pat patarė ekonomikos ir finansų klausimais. Iki tol ji dirbo viceprezidente JAV investicijų banke „Goldman Sachs“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi