Verslas

2014.02.25 15:42

D. Grybauskaitė: Lietuvos ekonomiką stiprina sėkmingas ir skaidrus verslas

ELTA2014.02.25 15:42

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo keturioliktą kartą savaitraščio „Veidas“ rengiamo konkurso „Metų vadovas“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo keturioliktą kartą savaitraščio „Veidas“ rengiamo konkurso „Metų vadovas“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje.

„Lietuvos sėkmės istoriją kuria aktyvūs, atsakingi ir atkakliai siekiantys tikslo verslo vadovai. Dirbdami greitai ir kokybiškai, jie padeda kelti įmonės vertę ir kurti šalies gerovę. Tokie lyderiai daugeliui neįmanomą idėją paverčia konkurencinga preke ir geba pasiūlyti sąžiningą kainą. Taip kartu su verslu laimi ir vartotojai“, – sakė Prezidentė.

Pasak Prezidentės, telekomunikacijų sektorius Lietuvoje – vienas geriausių efektyvaus valdymo pavyzdžių. Čia puikiai dera ir naujausios technologijos, ir gyventojams prieinama kaina. Tokios konkurencijos, pasak Prezidentės, reikia ir kituose sektoriuose.

Prezidentės teigimu, atsigavus Lietuvos ekonomikai ir sustiprėjus finansų sistemai, būtina išnaudoti verslo potencialą ir žengti dar spartesnį žingsnį ekonominės gerovės link. Skaidriai ir sėkmingai dirbančių įmonių indėlis stiprinant šalies ekonomiką yra labai svarbus. Sumanūs verslo sprendimai lemia eksporto augimą, o investicijos į modernias technologijas suteikia konkurencinio pranašumo Lietuvai.

Prezidentė palinkėjo „Metų vadovo 2013“ nominantams sėkmės ir įkvėpimo dirbti išvien, kad Lietuva taptų galimybių šalimi kiekvienam darbščiam ir sąžiningam žmogui.

Metų vadovu tapo telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis, šiai įmonei vadovaujantis jau 11 metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.