Naujienų srautas

Verslas2012.08.16 12:41

„Ikea viešbučius planuoja statyti ir Baltijos šalyse

LRT.lt 2012.08.16 12:41

Švedų baldų gamybos milžinė „Ikea“ planuoja į viešbučių sektorių investuoti milijardą eurų ir Europoje atidaryti mažiausiai 100 viešbučių. 

Švedų baldų gamybos milžinė „Ikea“ planuoja į viešbučių sektorių investuoti milijardą eurų ir Europoje atidaryti mažiausiai 100 viešbučių.

„Jau kurį laiką ieškome nekilnojamojo turto visoje Europoje, o po kelių savaičių paskelbsime, kur atidarysime savo viešbučius“, – Švedijos dienraštis „Svenska Dagbladet“ citavo „Ikea“ vadovą Heraldą Muellerį, atsakingą už į projektą.

Anot dienraščio, „Ikea“ planuoja atidaryti mažiausiai „100 viešbučių“ Vokietijoje, Belgijoje, Britanijoje, Nyderlanduose ir Baltijos šalyse.

Viešbučių statyba bus finansuojama lėšomis, gautomis už „Ikea“ prekinį ženklą, kurį kompanija neseniai įvertino 9 mlrd. eurų, tačiau jie kompanijos logotipo neturės ir bus valdomi viešbučių administravimo kompanijos, praneša naujienų agentūra AFP.

Viešbučiai taip pat nebus apstatyti „Ikea“ baldais, kurių išskirtinis bruožas – nedidelė kaina ir tai, kad pirkėjas juos gali susirinkti pats.

Skaičiuojama, kad investicijų suma sieks maždaug milijardą eurų, tačiau „Ikea“ jokių skaičių nepatvirtino.

Anot H. Muellerio, „Ikea“ siekia atidaryti nebrangius ir praktiškus viešbučius centrinėse vietose.

„Atsikratysime visko, kas nėra būtina, pavyzdžiui, viešbučio restoranų, o juos pakeisime gerais pusryčiais, greitu internetu ir efektyviu priimamuoju be jokių formalumų, kai svečias iš viešbučio išvyksta“, – švedų laikraščiui teigė jis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi