Naujienų srautas

Verslas2015.02.12 21:36

Naujos el. bilietų sistemos startas – su trikdžiais

Sostinės valdžia naujajai elektroninio bilieto įvedimo sistemai nepasiruošė. „Vilniečio kortelę“ su elektroniniais bilietais trečiadienį galima buvo įsigyti tik ketvirtadalyje kioskų iš visų turėjusiųjų ja prekiauti. 

Sostinės valdžia naujajai elektroninio bilieto įvedimo sistemai nepasiruošė. „Vilniečio kortelę“ su elektroniniais bilietais trečiadienį galima buvo įsigyti tik ketvirtadalyje kioskų iš visų turėjusiųjų ja prekiauti.Savivaldybės pareigūnai garantuoja, kad ketvirtadienį naujaisiais elektroniniais bilietais bus prekiaujama visuose kioskuose.

Trečiadienį nuo pat darbo pradžios didesnėje dalyje Vilniaus spaudos kioskų naujoji elektroninių bilietų pardavimo sistema neveikė.

„Mes turime naujas „Vilniečio korteles“, bet šiuo metu sistema yra tvarkoma, tad šiuo metu pakeisti elektroninio bilieto negaliu. Aš tik galiu parodyti, kad mes jau tikrai turime tas „Vilniečio korteles“, – paprašyta pakeisti bilietą aiškino kioskininkė.  

„Reikia man šiandieni važiuoti, tai į vieną pusę du bilietai ir į kitą pusę du bilietai. Ir rytoj reikia važiuoti. Dabar tokia sistema, kad dabar pėsčiomis vaikščiosiu. Nepirksiu bilietų“, – piktinosi naujojo bilieto nusipirkti negalėjusi vilnietė.

Kitame „Lietuvos spaudos“ kioske dėl neveikiančios sistemos pasiūlė nusipirkti senųjų talonėlių, kuriais nuo šios dienos prekiauti jau nebebuvo ketinama.

Vis dėlto viename iš sostinės centre įsikūrusių kioskų naujoji elektroninio bilieto sistema, nors ir strigdama, bet veikė.

„Perėjau per kelis spaudos kioskus, neradau galimybės nusipirkti, o kioske prie Katedros nusipirkau“, – sakė studentas.

Kontrolieriai sako važiuojančių su „Vilniečio kortele“ beveik neaptinkantys.

„Neveikia sistema kol kas. Žmonės ateina, pasako, kad negali įsigyti. Mes žinome, kad kioskuose kol kas sistema neveikia, už tai žmonių nebaudžiame“, – tikino kontrolierius.

Vilniaus savivaldybės pareigūnai garantuoja, kad pirmąją dieną strigusi elektroninio bilieto sistema ketvirtadienį jau veiks visuose 130 Lietuvos spaudos kioskų.

„Vakar 17 val. gavome informaciją iš „Lietuvos spaudos“, kurie turėjo 130 kioskų platinti bilietą, kad yra komplikacijų ir jie siūlo atidėti mėnesiu bilieto platinimą. Sušaukėme tuoj pat pasitarimą visų dalyvaujančiųjų projekte. Jo rezultatas tas, kad visi specialistai dirbo visą naktį ir dabar tebedirba“, – teigė Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius.

Pasak pareigūno, iki pietų vilniečio korteles įsigijo 150 žmonių. Kioskuose, kur bilieto pardavimo terminalas neveikia, dar leidžiama prekiauti ir senaisiais vienkartiniais bilietais. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi