Naujienų srautas

Verslas2014.01.30 19:42

STT akiratyje atsidūrė triatlonininkas V. Urbonas

BNS 2014.01.30 19:42

Teisėsaugos pareigūnai pateikė įtarimus Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariui Viktorui Trofimovui ir garsiam sportininkui, buvusiam Panevėžio tarybos nariui, buvusiam konservatoriui Vidmantui Urbonui.

Teisėsaugos pareigūnai pateikė įtarimus Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nariui konservatoriui Viktorui Trofimovui ir garsiam sportininkui, buvusiam Panevėžio tarybos nariui, buvusiam konservatoriui Vidmantui Urbonui.

Tai BNS patvirtino Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė Aurelija Gališanskytė.

„Įteiktas pranešimas dėl nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams. Daugiau nekomentuosime, nes pirminiai tyrimo veiksmai tik atliekami. Jis nėra vienintelis įtariamasis“, –  apie įtarimus V. Trofimovui ketvirtadienį BNS sakė A. Gališanskytė.

Paklausta, ar tarp įtariamųjų yra ir triatlonininkas V. Urbonas, ji sakė: „Tai patvirtinu, bet daugiau jokių komentarų“.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio skyriaus ir prokuratūros pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Panevėžio apskrities viršininko V. Trofimovo veiklos.

Dabar 38-erių V. Trofimovas eina Panevėžio teritorinės darbo biržos vadovo pareigas.

„Ikiteisminis tyrimas iš tikrųjų atliekamas, bet jis visiškai nieko neturi bendra su Darbo birža“, – BNS ketvirtadienį sakė STT Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas Ruslanas Golubovas.

Jis pridūrė, kad tyrimas atliekamas dėl galimų nusikalstamų veikų, susijusių su ankstesne V. Trofimovo darboviete. Tai patvirtino ir prokurorė A. Gališanskytė.

„Manyčiau, kad geriausiai būtų, jog komentuotų, vertintų tie, kurie tuos dalykus vykdo, daro. Man komentuoti, manau, būtų neetiška, be to, reikia įsigilinti. Tegu pareigūnai komentuoja“, – BNS sakė Briuselyje šiuo metu viešintis V. Trofimovas.

Jis teigė esąs priblokštas naujienų iš teisėsaugos ir dabar ieškantis advokato.

V. Trofimovas anksčiau priklausė Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijai (TS-LKD).  2013 balandžio 10 d. TS-LKD priežiūros komitetas jo narystę sustabdė.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi