Naujienų srautas

Verslas2014.01.24 11:04

Tarptautinė turizmo paroda ragins pažinti Lietuvą

ELTA 2014.01.24 11:04

Penktadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidės ir visą savaitgalį tęsis tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2014“.

Penktadienį Vilniuje, parodų ir kongresų centre „Litexpo“, prasidės ir visą savaitgalį tęsis tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2014“.

Parodą organizuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo asociacija, Turizmo rūmai ir parodų bei konferencijų organizatorius „Litexpo“.

Parodoje dalyvaus daugiau kaip 140 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio: Baltarusijos, Čekijos, Slovakijos, Estijos, Indonezijos, Irano, Italijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Kinijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Tailando, Tuniso.

Parodų rūmų 3-ioji salė bus skirta Lietuvos turizmui ir vadinsis „Pažink Lietuvą“, 5-oji salė skirta išvykstamajam turizmui ir vadinsis „Atrask pasaulį“, 4-ojoje salėje „Poilsiauk aktyviai“ parodos lankytojų laukia įvairūs laisvalaikio leidimo sprendimai bei pasiūlymai.

Penktadienį savo prisistatymą rengia pirmą kartą parodoje dalyvaujanti Baltarusija.

Baltarusijos stendo organizatoriai supažindins su savo šalies turizmo potencialu, su šalies istorinio ir kultūrinio paveldo objektais, galinčiais sudominti turistus, su poilsio galimybėmis. Ypatingą dėmesį Baltarusijos stendo organizatoriai skirs šių metų gegužės 9–25 dienomis Minske vyksiančiam pasaulio ledo rutulio turnyrui ir ta proga parengtiems turistiniams paketams, beviziam režimui, kuris nuo balandžio 25 d. iki gegužės 31 d. galios ledo rutulio čempionato dalyviams ir turistams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi