Naujienų srautas

Verslas2014.01.20 21:41

„Bloomberg“: Londono teismas leido Lietuvai išduoti V. Antonovą ir R. Baranauską

BNS 2014.01.20 21:41

Jungtinės Karalystės teismas pirmadienį sutiko Lietuvai išduoti buvusius žlugusio banko „Snoras“ akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą.

Jungtinės Karalystės teismas pirmadienį sutiko Lietuvai išduoti buvusius žlugusio banko „Snoras“ akcininkus Raimondą Baranauską ir Vladimirą Antonovą.

Tokį sprendimą priėmė Londono Vestminsterio magistrato teismas, pranešė Lietuvos generalinė prokuratūra.

„Jungtinės Karalystės Vestminsterio Magistratų teismas pranešė, kad šiandien patenkino Lietuvos generalinės prokuratūros prašymą perduoti Lietuvai įtariamuosius R. B. ir V. A. „Snoro“ byloje“, – teigiama pranešime.

Anot Generalinės prokuratūros, pirmos instancijos teismo sprendimas per 7 dienas gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui, vėliau – ir aukščiausios instancijos teismui.

V. Antonovo ir R. Baranausko ekstradicijos bylą Vestminsterio magistrato teismas pradėjo nagrinėti 2011 metų lapkritį.

Lietuvos Generalinė prokuratūra yra pateikusi Europos arešto orderį dėl V. Antonovo ir R. Baranausko suėmimo, be to, ji yra pareiškusi jiems įtarimus pasisavinus apie 1,7 mlrd. litų „Snoro“ turto. Prokurorai taip pat yra apriboję įtariamųjų nuosavybės teises į 805 mln. litų vertės turtą.

Kitas Londono teismas pernai vasarį atmetė V. Antonovo prašymus atidėti civilinio ieškinio nagrinėjimą, kol bus priimtas sprendimas dėl jo ekstradicijos bei dėl arešto orderio panaikinimo.

Buvęs „Snoro“ valdybos pirmininkas V. Antonovas ir vienas jo akcininkų R. Baranauskas šiuo metu gyvena Jungtinėje Karalystėje, kur laukia teismo sprendimo jų ekstradicijos byloje.

2011 metų lapkričio 16-ąją nacionalizuotam bankui Snoras“ bankroto byla iškelta tų pačių metų gruodžio 7-ąją.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi