Naujienų srautas

Verslas2014.01.16 09:36

A. Ignatavičius: „Lesto“ nori pirkti elektros energiją už fiksuotą kainą

BNS 2014.01.16 09:36

Elektros energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ valdoma elektros skirstymo bendrovė „Lesto“ nori iš elektros tiekėjų pirkti elektros energiją už fiksuotą kainą. Tačiau tiekėjai kol kas abejoja, ar galės užtikrinti įmonei didelį energijos kiekį, teigia „Lesto“ vadovas Aidas Ignatavičius, ketvirtadienį rašo „Verslo žinios“.

Jis interviu „Verslo žinioms“ sakė, kad dėl elektros įsigijimo tarėsi su „Vilniaus energija“, „Panevėžio energija“, Kauno termofikacijos elektrine, „Inter RAO Lietuva“, „Enefit“, „Elektrum Lietuva“: „Rinkos dalyviai abejojo, ar galės mums parduoti didelį kiekį elektros už fiksuotą kainą, dažniausiai dėl esą neužtikrinto Estijos ir Latvijos ar Lietuvos ir Baltarusijos tarpvalstybinių jungčių pralaidumo.“

„Manau, kad apie tai kalbėsime su visais rinkos dalyviais ištisus metus. Jeigu su kuriais nors pavyktų susitarti dėl konkrečių kiekių už stabilią kainą, mes pasirašytume sutartį. Dėl to nepatiriame kokių nors sudėtingų problemų, išskyrus gal pinigų srautų valdymą. Jeigu turėsime pirkti brangiau už Kainų komisijos nustatytą ribą, skirtumas bus kompensuotas ateityje“, - interviu „Verslo žinioms“ sakė A. Ignatavičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi