Naujienų srautas

Verslas2014.01.14 13:23

A. Butkevičius: su L. Graužiniene sutarta dėl euro

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia susitaręs su Seimo Pirmininke Loreta Graužiniene, kad euras turi būti įvestas 2015 metais.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia susitaręs su Seimo Pirmininke Loreta Graužiniene, kad euras turi būti įvestas 2015 metais.

„Nenorėčiau atskleisti visų detalių, ką kalbėjome su Seimo Pirmininke, bet galiu pasakyti, kad mūsų pokalbis pasibaigė bendru sutarimu, kad euras turi būti įvestas 2015 metais“, – LRT radijui antradienį sakė A. Butkevičius.

Pasak premjero, de facto Lietuva jau turi eurą, tai esą tereikia įtvirtinti de jure. „Litas yra susietas su euru. Ir tikrai niekas nepriims sprendimų, kad litas būtų „atrištas“ nuo euro. Mums faktiškai beliko žengti paskutinį žingsnį“, – tvirtina A. Butkevičius.

Jis sako galįs garantuoti, kad įsivedus eurą, visuomenė nepajus jokios neigiamos įtakos. „Reikia suprasti, kad euro įvedimas leis dar sparčiau kurti stabilią ekonomiką mūsų šalyje, leis kurti darbo vietas, leis pritraukti daugiau tiesioginių užsienio investicijų ir ilgainiui leis sukurti tvarią ekonomiką“, – vardija Vyriausybės vadovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi