Naujienų srautas

Verslas2014.01.13 13:27

Detroite prasideda tarptautinė automobilių paroda

ELTA 2014.01.13 13:27

Pirmadienį Jungtinių Valstijų Detroito mieste prasideda kasmet vykstanti tarptautinė automobilių paroda, kurios metu pristatoma ne mažiau kaip 50 pasaulinių premjerų.

Pirmadienį Jungtinių Valstijų Detroito mieste prasideda kasmet vykstanti tarptautinė automobilių paroda, kurios metu pristatoma ne mažiau kaip 50 pasaulinių premjerų.

Detroito tarptautinė automobilių paroda rengiama nuo 1907 metų, o Tarptautinės parodos statusas jai suteiktas 1988 metais.

Tiesą sakant, daugelis analitikų abejojo, ar „variklių mieste“ dėl JAV automobilių sostinės bankroto bus įmanoma surengti tradicinę parodą – miesto skola šiuo metu siekia 18,5 mlrd. dolerių.

„Mes atlikome didžiulį darbą, kad pavyktų šįmet surengti šią parodą. Pasaulinės automobilių gamintojos pareiškė pasirengusios pristatyti Detroite apie 50 premjerų, kurios dar niekur nebuvo demonstruojamos. Mes, savo ruožtu, ketiname patvirtinti savo, kaip pirmaujančios pasaulinės automobilių parodos, aukštą statusą“, – sakė Detroito automobilių parodos pirmininkas Bobas Shumanas.

Į parodą šįmet atvyksta 5 tūkst. 212 įvairių pasaulinės žiniasklaidos priemonių atstovų – beveik 10 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Pasak organizatorių, automobilių parodoje laukiama premjerų iš tokių pasaulinių gamintojų kaip „Acura“, „Audi“, BMW, „Cadillac“, „Chevrolet“,„Chrysler“, „Ford“, „Honda“, „Hyundai“,„Kia“, „Mercedes-Benz“, „Nissan“, „Porsche“, „Subaru“, „Toyota“, „Volkswagen“ ir „Volvo“.

Detroito paroda vyks iki sausio 26 dienos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi