Verslas

2014.12.01 10:56

Ekspertai: didžiausio uždarbio reikėtų ieškoti akcijų rinkose

BNS 2014.12.01 10:56

Po įspūdingų akcijų rinkai praėjusių metų investicijų specialistai sako, kad šiemet didžiausią augimo potencialą taip pat turi akcijos.

Po įspūdingų akcijų rinkai praėjusių metų investicijų specialistai sako, kad šiemet didžiausią augimo potencialą taip pat turi akcijos.

Investuotojai uždarbio galimybių turėtų ieškoti pernai mažiau augusiuose regionuose ir nepagristai nuvertintose bendrovėse, ketvirtadienį rašo „Verslo žinios“.

„Akcijų kainos per pastaruosius metus stipriai išaugo, ypač kai kuriuose regionuose, tačiau dar yra daug neįvertintų bendrovių, kurių akcijos turi didelį potencialą brangti. Dabar labai palankus metas ieškoti bendrovių, kurių puikūs fundamentalūs rodikliai ir perspektyvos, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių dar nėra atrastos investuotojų“, – teigia investicinių fondų ir portfelių valdymo bendrovės „Prudentis“ direktorius Audrius Balaišis.

Finansų ekspertai teigia, kad šiemet nemenką augimo potencialą turi Europos ir augančių rinkų bendrovių akcijos. Atsigavimo tikimasi ir kai kuriose besivystančiose akcijų rinkose, pavyzdžiui, Kinijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.