Verslas

2015.09.08 13:45

„Metų paslaugos“ įmone tapo „Biotechfarma“

Verslo konfederacija pirmą kartą apdovanojo „Metų paslaugos“ nugalėtojus. „Metų paslaugos“ įmone tapo „Biotechfarma“.

Verslo konfederacija pirmą kartą apdovanojo „Metų paslaugos“ nugalėtojus. „Metų paslaugos“ įmone tapo „Biotechfarma“.

„Metų paslaugos“ apdovanojimas įmonei skirtas už tarptautinių vaistų technologijų kūrimą bei biologinių vaistų medžiagos gamybą klinikiniams tyrimams.

Už pažangias technologijas apdovanota įmonė „Ruptela“, sukūrusi vairuotojų ekonomiško vairavimo sprendimą, kuris leidžia įvertinti ne tik vairavimo stilių ir  bet ir informuoti patį vairuotoją apie jo daromas klaidas.

„Intelektualiausia darbo vieta“ pripažinta Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos virtuali auditorija, joje sukurta dėstytojo darbo vieta leidžia teikti nuotolinio mokymo paslaugas.

„Metų vadybos inovacija“ skirta „Danske Bankui“, šiam apdovanojimas teko ir už mobiliųjų mokėjimų paslaugą, kuri leidžia atlikti pavedimus nemokamai, SMS žinutės greičiu ir žinant tik gavėjo mobilaus telefono numerį.

Nepastebėta neliko ir „Lietuvos pašto“ įdiegta elektroninė pristatymų sistema. Ji leidžia valstybės institucijoms tiek tarpusavyje, tiek su juridiniais bei fiziniais asmenimis keistis duomenimis elektroniniu būdu.

Paslaugas Lietuvoje teikia 23 tūkst. įmonių – tai ketvirtadalis realią veiklą vykdančių įmonių šalyje, sukuriančių beveik 70 proc. BVP, čia dirba beveik 70 proc. šalies dirbančiųjų. O apdovanojimais siekiama drąsinti paslaugų sektorių kurti konkurencingas, inovatyvias, aukštos pridėtinės vertės paslaugas.