Verslas

2013.12.10 17:50

Aplinkos ministerijoje – STT kratos

Eglė Samoškaitė, DELFI.lt2013.12.10 17:50

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį atliko kratas Aplinkos ministerijoje. Tai DELFI patvirtino aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį atliko kratas Aplinkos ministerijoje. Tai DELFI patvirtino aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

Ministro teigimu, kratos buvo atliktos dviejuose ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus kabinetuose.

„Iš tiesų šiandien ryte pas mane į priimamąjį buvo atėjęs vienas STT darbuotojas, kuris man parodė teismo sprendimą apie tai, kad jie nori patekti į du ministerijos kabinetus – viešųjų ryšių grupės. Ir paprašė, kad mes paskirtume ką nors iš darbuotojų, kad dalyvautų tų poėmių metu. Tai aš iškviečiau kanclerį ir paprašiau, kad padėtų STT darbuotojams“, – pasakojo V. Mazuronis.

Ministras sako neprisimenantis, kieno konkrečiai kabinetus STT norėjo iškrėsti. V. Mazuronis taip pat nežinojo, kokią bylą tiria STT pareigūnai.

„Aš nežinau, kame ten reikalas. Manau, kad kai bus reikalas, mane informuos“, – sakė ministras.

STT atstovas spaudai Ruslanas Golubovas DELFI teigė negalintis pakomentuoti viešai pasirodžiusios informacijos. Jo teigimu, viešą komentarą STT pateiks trečiadienį.

Kratos buvo atliktos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijoje prie Susisiekimo ministerijos. Tai DELFI patvirtino ministerijos ryšių su visuomene atstovas Ričardas Slapšys.


 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt