Verslas

2015.09.08 13:45

Ukrainos verslininkai užčiuopė aukslo gyslą

Ukrainos verslininkai nepraleidžia progos užsidirbti iš šalį apėmusių protestų. Užčiuopę aukso gyslą protestuotojams jie siūlo įsigyti Europos Sąjungos atributika išmargintas vėliavas, puodelius ar kitus gaminius, išgerti arbatos iš „euro“ puodelio ar paskanauti „euro“ kavos.

Ukrainos verslininkai nepraleidžia progos užsidirbti iš šalį apėmusių protestų. Protestuotojams jie siūlo įsigyti Europos Sąjungos atributika išmargintas vėliavas, puodelius ar kitus gaminius, išgerti arbatos iš „euro“ puodelio ar paskanauti „euro“ kavos.

Per dieną Maidano aikštėje apsilanko kone puse šimto tūkstančių ukrainiečių, todėl pelnas garantuotas. Nesnaudžia ir šalia Maidano aikštės įsikūrę grožio salonai, čia siūlomas manikiūras su Ukrainos ar ES vėliavų spalvomis.  

Tuo metu opozicija protestuotojus ir visą Ukrainą ragina boikotuoti kompanijas, jų tikinimu priklausančias valdančiajai Regionų partijai. Socialiniuose tinkluose paskelbti sąrašai įmonių, kurias esą kontroliuoja valdantieji, tarp jų – bankai, parduotuvės ir gaminiai.