Naujienų srautas

Verslas

2015.09.08 13:45

Rygos meras: „Maximai“ teks keisti pavadinimą

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Po tragedijos Zuolitūdėje „Maxima Latvija“ teks keisti pavadinimą, mano Rygos meras Nilas Ušakovas.

Po tragedijos Zuolitūdėje „Maxima Latvija“ teks keisti pavadinimą, mano Rygos meras Nilas Ušakovas.

„Ši tragedija bus pamoka verslininkams, kad taupyti galima, tačiau taupykite savo namuose. Yra dalykų, kurie gali pasibaigti... „Re&Re“ – didelė, garsi kompanija, tiesa, jau nebe. „Maxima“ – vienas iš pagrindinių prekybos tinklų. Atleiskite, kokias asociacijas dabar kelia „Maxima“? Manau, jiems teks keisti pavadinimą“, – sakė N. Ušakovas, informuoja DELFI.lv.

Politikas neigia, kad patikrinimus parduotuvėse ir „Maximos“ Dammes gavėje statybų sustabdymą reikia vertinti kaip Rygos dūmos kerštą. „Visų pirma, Rygai reikia prekybos centrų, tačiau tvarka turi būti. Mes savo įgaliojimų rėmuose stebėsime, ką galiam padaryti“, – sakė jis.

„Statybų leidimas vienam „Maximos“ objektui sustabdytas, kitame rasta dokumentų forminimo pažeidimų. Mes labai nuodugniai tai patikrinsime. Neturime nė menkiausio noro specialiai, dėl politinių priežasčių, siekiant patikti žmonėms, sustabdyti objektus, kuriuose dirba „Re&Re“. Tačiau turint omenyje tragediją, reikia patikrinti, kas vyksta kituose objektuose. Kiek žinau, pažeidimai konstatuoti keturiuose objektuose, tačiau juos jau pašalino“, – pranešė Rygos meras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi