Verslas

2013.11.29 14:55

Visi trumpalaikės nuomos objektai nuo šiol – viename portale

LRT.lt 2013.11.29 14:55

Nuo šiol visi planuojantys atostogas Lietuvoje, ieškantys buto, kambario kelioms dienoms bei vietos šventinėms iškilmėms visus trumpalaikės nuomos įstaigų pasiūlymus suras viename portale. Nakvok.lt – pirmasis ir didžiausias Lietuvoje portalas, teikiantis apgyvendinimo įstaigų paslaugų rezervacijas.

Nuo šiol visi planuojantys atostogas Lietuvoje, ieškantys buto, kambario kelioms dienoms bei vietos šventinėms iškilmėms visus trumpalaikės nuomos įstaigų pasiūlymus suras viename portale. Nakvok.lt – pirmasis portalas Lietuvoje, teikiantis apgyvendinimo įstaigų paslaugų rezervacijas.

Portalo idėjos autorė ir direktorė Česlova Mikelė sako, kad iki šiol Lietuvoje norint išsinuomoti tam tikrą objektą, reikėjo pasiūlymų ieškoti daugybėje portalų, o startavus Nakvok.lt viską labai paprastai bus galima rasti vienoje vietoje.

„Rezervacijas apgyvendinimo sektoriuje siūlo daug įvairių lietuviškų ir net užsienio portalų, tačiau iki šiol nebuvo vieno, kuris apimtų visas apgyvendinimo sritis – nuo viešbučio kambario iki sodybos. Norėjome, kad tokia, su apgyvendinimo sektoriumi susijusi informacija, būtų ranka pasiekiama tiek nuomotojams, tiek nuomininkams“, – teigė Č. Mikelė.

Nakvok.lt suteiks galimybę patogiai atlikti pageidaujamą rezervaciją, pasirenkant įstaigos tipą ir pageidaujamas datas, svečių bei kambarių skaičių. Be to, pageidaujant rezervacijos metu pasirinkti, ar mokėti visą kainą, ar – tik rezervacijos mokestį, rašoma pranešime spaudai.

„Nakvok.lt apima visą Lietuvą – nuo didžiausių miestų iki miestelių ir kurortų. Viskas taip paprasta, kad rezervaciją atliksite vos per kelias minutes. Tai naudinga visiems – nuo į darbo stažuotę išsirengusio darbuotojo iki vestuves planuojančių mylimųjų“, – pasakojo Č. Mikelė.

Anot jos, nors Nakvok.lt skirtas tik Lietuvos rinkai, portalas naudingas ir iš užsienio atvyksiantiems svečiams, nes bus prieinamas anglų ir rusų kalbomis.