Naujienų srautas

Verslas2013.11.28 16:21

Parodoje Šiauliuose vaikai mokomi 3D modeliavimo

Šiauliuose prasidėjo 18-oji tarptautinė verslo paroda. Tris dienas regiono verslininkai ir jų partneriai iš užsienio demonstruos savo naujausius gaminius.

Šiauliuose prasidėjo 18-oji tarptautinė verslo paroda. Tris dienas regiono verslininkai ir jų partneriai iš užsienio demonstruos savo naujausius gaminius.

Šiųmetės parodos tema – naujos idėjos : produktai, gaminiai ir paslaugos. Jas pristato 180 verslo įmonių ir svečiai iš Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos ir Estijos. Pasak rengėjų, norinčių dalyvauti parodoje buvo labai daug, visi pageidaujantys nesutilpo į areną.

„Kokybė auga, o kadangi parodos tema – naujos idėjos, jos tikrai atėjo į Šiaulių miestą“, – sako Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų direktorius Alfredas Jonuška.

Savo naujausius gaminius atvežę verslininkai sako po kasmetės parodos sulaukiantys daugiau užsakymų, todėl stengiasi atvežti naujausių gaminių, dalijasi pažangiomis idėjomis – sukurta išmaniąja mokykla, saulės energetikos naudojimo ir kitomis naujovėmis.

„3D spausdintuvo pagalba mokome vaikus 3D modeliavimo ir 3D daiktų gaminimo. Ši technnologija keičia pasaulį ir galima sukurti daiktą, kokį sugalvoji“, – teigia išmaniosios mokyklos steigėjas Remigijus Laurutis.

Parodoje savo stendą taip pat turėjo Šiaulių universitetas (ŠU), kuris pristatė inovatyvius prietaisus.

„Rodome, kaip galima integruotai maitinti buitinius prietaisus panaudojant alteternatyviuosius energijos šaltinius“, – idėją pristato ŠU darbuotojas Edvardas Bielskis.

Taip pat, kaip ir kasmet, bus renkamas geriausias metų gaminys, paslauga bei stendas. Parodų rengimo tradicija Šiauliuose gyvuoja nuo 1875-ųjų, kai didžiulę žemės ūkio parodą surengė šiaulietis grafas Nikolajus Zubovas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi