Verslas

2013.11.25 18:39

„Maxima“ patvirtino, jog sugriuvusio pastato savininkas – N. Numavičius

BNS2013.11.25 18:39

Beveik visą Rygoje sugriuvusio prekybos centro „Maxima“ pastatą valdo vienas „Vilniaus prekybos“ akcininkų Nerijus Numavičius. Tai oficialiai pirmadienį patvirtino bendrovė „Maxima Latvija“.

Beveik visą Rygoje sugriuvusio prekybos centro „Maxima“ pastatą valdo vienas „Vilniaus prekybos“ akcininkų Nerijus Numavičius. Tai oficialiai pirmadienį patvirtino bendrovė „Maxima Latvija“.

„Tineo“ ir „Vilniaus prekyba“ yra susijusios kompanijos – jas kontroliuoja vienas ir tas pats asmuo Nerijus Numavičius“, – teigiama „Maxima Latvija“ pranešime.

Bendrovės teigimu, 2011 metų lapkritį atidarius parduotuvę, pastatą valdė Latvijos bendrovė „Homburg Zolitude“, iš kurios „Maxima“ nuomojosi patalpas, tačiau 2012 metų rugpjūčio 6 dieną jau užbaigtą ir įrengtą dalį įsigijo įmonė „Tineo“, o likusią dalį valdo ir toliau vysto „Homburg Zolitude“.

Anot bendrovės, „Homburg Zolitude“, kaip ir anksčiau, priklauso teritorija, ant kurios buvo pastatyta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, ir vieta, kur buvo statomas daugiaaukštis gyvenamasis namas, bei prekybos centro stogas.

„Visus tolesnius statybos darbus, susijusius su šiomis teritorijomis, vykdo „Homburg Zolitude“ – ji užsiėmė statybos leidimų gavyba, taip pat kontroliavo šių darbų vykdymą. „Homburg Zolitude“ užsakymu šiuos darbus vykdė statybų kompanija „RE&RE“, – rašoma pranešime.

„Maxima Latvija“ teigimu, „Homburg Zolitude“ atsako už statybos darbus, susijusius su stogo įrengimu ir daugiaaukščio namo statyba.

„Maxima Latvija“ atstovai iki šiol tvirtino, jog „Maxima“ tik nuomojo sugriuvusį pastatą – ta jo dalis, kurioje buvo „Maxima“ parduotuvė, priklauso „Tineo“, o antroji dalis – statomas devynių aukštų gyvenamasis namas – „Homburg Zolitude“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.