Verslas

2013.11.15 20:04

Iš pareigų traukiasi „Delfi“ vadovas

BNS 2013.11.15 20:04

Iš didžiausio šalies naujienų portalo „Delfi“ direktoriaus pareigų traukiasi Aleksandras Česnavičius.

Iš didžiausio šalies naujienų portalo „Delfi“ direktoriaus pareigų traukiasi Aleksandras Česnavičius.

Tai BNS patvirtino pats A.Česnavičius, kuris grįžta į tarptautinį televizijos verslą ir vadovaus holdingo „Central European Media Enterprises“ įmonei „Pro TV“ Rumunijoje.

Portalui jis vadovavo dvejus metus – nuo 2011-ųjų lapkričio.

Portalas delfi.lt pranešė, kad nuo gruodžio 1 dienos buvusį vadovą laikinai pakeis „Delfi“ pardavimų vadovas Vytautas Benokraitis. Pastarasis prieš trejus metus pradėjo dirbti portalo tiesioginių pardavimų vadovu, o pardavimų skyriui vadovauja dvejus metus. Prieš tai jis yra dirbęs MTG ir „Schibsted“ valdomoje žiniasklaidoje bei „Omnicom“ grupėje.

A.Česnavičius yra vadovavęs televizijos įmonėms Europoje: 2000 metais karjerą pradėjo rinkos tyrimų vadovu TV3 televizijos kanale Lietuvoje ir tęsė ją MTG grupėje Centrinėje Europoje – dirbo vykdomuoju direktoriumi „Viasat 3“ kanale Vengrijoje, vadovavo antram pagal dydį komerciniam kanalui Čekijoje „TV Prima“ bei TV3 kanalui Slovėnijoje.

Vėliau A.Česnavičius bendradarbiavo su didžiausiu Europos TV koncernu „RTL Group“ Liuksemburge.

Bendrovės „Delfi“ akcininkas yra Estijos „Delfi Holding“, kurį kontroliuoja Estijos žiniasklaidos grupė „Ekspress Grupp“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.