Verslas

2013.11.04 14:48

Koalicijos partneriai priekaištų ministrui J. Neverovičiui neturi

ELTA 2013.11.04 14:48

Valdančiosios koalicijos partneriai tvirtina neturintys priekaištų energetikos ministrui Jaroslavui Neverovičiui.

Valdančiosios koalicijos partneriai tvirtina neturintys priekaištų energetikos ministrui Jaroslavui Neverovičiui.

Tai pirmadienį po valdančiųjų Politinės tarybos posėdžio patvirtino premjeras Algirdas Butkevičius, Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis.

„Labai buvau nustebęs, kada viešai išgirdau informaciją, kad energetikos ministru kažkas nepasitiki“, – žurnalistams sakė A. Butkevičius.

Paklaustas, ar energetikos ministras teiravosi dėl reikiamybės jam atsistatydinti, Vyriausybės vadovas sakė, kad tokio pageidavimo nebuvo. „Tokio pageidavimo ir noro nebuvo“, – sakė A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas tvirtino, kad jokių priekaištų energetikos ministrui neturi. Jo vertinimu, ministras dirba gana atsakingai.

J. Neverovičių į energetikos ministrus delegavusios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) lyderis Valdemaras Tomaševskis sakė pirmą kartą apie tai išgirdęs. „Pirmą kartą iš jūsų girdžiu, todėl negaliu nieko komentuoti“, – sakė V. Tomaševskis.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė taip pat tvirtino, kad „tikrai tokios temos šiandien nebuvo“.

Žiniasklaidos duomenimis, energetikos ministras J. Neverovičius Vyriausybėje vykusiame pasitarime strateginiais energetiniais klausimais sulaukė kai kurių Premjero A. Butkevičiaus aplinkos žmonių aštrios kritikos.

J. Neverovičiui esą priekaištaujama už prastą jo komandos darbą, pernelyg didelį suartėjimą su opoziciniais konservatoriais, taip pat už Visagino atominės elektrinės (VAE) projekto stūmimą, už biržoje smarkiai pakilusias elektros energijos kainas ir kitais klausimais, rašo „Verslo žinios“.

Turimomis žiniomis, esą energetikos ministras Premjero klausė, ar nederėtų jau dabar arba artimiausiu metu parašyti atsistatydinimo iš ministerijos vadovo pareigų prašymo.