Verslas

2015.09.08 13:45

„Ryanair“ pažėrė bilietų užsisakymo naujovių

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Airijos pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Ryanair“ pranešė ketinanti patobulinti savo interneto svetainę. Bus pasikeitimų ir užsakant bilietą internetu.

Airijos pigių skrydžių oro linijų bendrovė „Ryanair“ pranešė ketinanti patobulinti savo interneto svetainę. Bus pasikeitimų ir užsakant bilietą internetu.

Svetainėje nuo lapkričio 1 d. individualiems užsakymams nebeliks „Recaptcha“ funkcijos – siūlomų raidžių kombinacijos, užsisakant bilietą.

Taip pat bus suteikiamas 24 val. laikotarpis klaidoms, padarytoms užsisakant lėktuvo bilietus, ištaisyti.

Bendrovė žada, kad bus supaprastinta ir bilietų užsisakymo internetu procedūra – vietoje 17 reikės 5 paspaudimų ir bus įdiegta paprastesnė paieška.

Kaip pasikeitimus komentavo „Ryanair“ vadovas Michaelas O`Leary, „Recaptcha“ saugumo kodo individualiems klientams nebeliks lapkričio 1-ąją. Atnaujinta „Ryanair“ interneto svetainė pasirodys už dviejų savaičių, taip pat ir patobulinimai. „Patikima narystė, pigių skrydžių ieškiklis, mobiliųjų telefonų paraiškos, mobilieji įlaipinimo talonai ir interneto svetainės originalo kalba didžiosiose mūsų rinkose ES suteiks daugiau klientų galimybę sutaupyti pinigų ir laiko, užsisakant lėktuvo bilietus naujoje svetainėje“, – sakė M. O`Leary.

Tai dar ne visos naujovės, kurias žada „Ryanair“. Kitos funkcijos bus įdiegtos žiemą:

Paslauga „My Ryanair“ suteiks klientams galimybę peržvelgti savo duomenis (vardą, pavardę, namų adresą, kredito kortelės duomenis ir t. t.) ir juos saugoti „Rynair“ interneto svetainėje. Taip bus taupomas klientų laikas (nuo gruodžio pabaigos).

Mobilūs įlaipinimo talonai (nuo 2014 m. vasario pabaigos). Keleiviai galės atsispausdinti įlaipinimo talonus arba atsisiųsti į išmaniuosius mobiliuosius telefonus.

Paieška „Fare Finder“ (skrydžio ieškiklis), su kuria bus galima ieškoti skrydžių pagal kainą, pagal maršrutą ir pagal kelionės laiką. Paspaudus paiešką klientai iš karto pamatys būsimų skrydžių datas ir kt. informaciją.

Nauja mobiliųjų telefonų paraiška (nuo 2014 m. gegužės), su kuria visuose išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose bus galima perskaityti informaciją apie „Ryanair“ skrydžius.

„Share the Fare“ galimybė (nuo gegužės pabaigos), su kuria bus galima susirasti pigiausių „Ryanair“ bilietų ir pasidalinti šia informacija socialiniuose tinklalapiuose.

„Ryanair“ svetainėje įdiegs didžiausių savo rinkų Europos Sąjungoje gimtąsias kalbas. Pirmiausia, 2014 m. birželio pabaigoje atsiras interneto svetainė ispanų kalba, vėliau – itališka versija. Per 2014 m. „Ryanair“ interneto svetainės gimtąja vienos ar kitos šalies kalba atsiras visose didžiosiose aviakompanijos rinkose ES.