Verslas

2015.09.08 13:45

Vokietijos laboratorija lietuviškuose pieno produktuose pažeidimų nerado

BNS2015.09.08 13:45

Vokietijos pieno produktų laboratorija „Eurofin“, preliminariais duomenimis, lietuviškuose pieno produktuose pažeidimų nerado.

Vokietijos pieno produktų laboratorija „Eurofin“, preliminariais duomenimis, lietuviškuose pieno produktuose pažeidimų nerado.

„Gauti rezultatai iš Vokietijos. Juos dabar nagrinėja mūsų specialistai. [...] Kol kas bendras įspūdis, kad viskas gerai“, – BNS sakė Veterinarijos tarnybos atstovė spaudai Jurgita Savickaitė.

Pasak jos, ar pažeidimų nerasta nei viename iš maždaug šimto mėginių, tarnyba turės kitą savaitę.

J. Savickaitė teigė, kad duomenys skirti pačiai tarnybai: „Mes duomenis turėsim vidiniam naudojimui“.

Rusija jau kelias savaites neįsileidžia lietuviškų pieno produktų. Maskva teigia, kad tai padaryta dėl nepakankamo produktų saugumo, bet Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) pareigūnai tai vadina politiškai motyvuotu žingsniu.

Trečiadienį apie Lietuvos pienininkų problemas su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu kalbėjosi ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius. Jis teigė, kad Rusijos atstovas pabrėžė, jog produktai neįleidžiami dėl kokybės reikalavimų neatitikimų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.