Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Į Vilnių grįžta mikroautobusai

BNS 2015.09.08 13:45

Kitą savaitę septyni privatūs mikroautobusai, kuriuose veiks elektroninio bilieto sistema, turėtų išvažiuoti į miesto gatves.

Kitą savaitę septyni privatūs mikroautobusai, kuriuose veiks elektroninio bilieto sistema, turėtų išvažiuoti į miesto gatves.

Kaip rašo savaitraštis „Vilniaus diena“, sostinės savivaldybė dar rugsėjį patvirtino projektą, kuriuo privatūs vežėjai turėtų būti integruoti į bendrą viešojo transporto bilieto sistemą. Remiantis tarybos sprendimu, privatūs vežėjai turėtų ateiti į rinką ne anksčiau nei kitų metų rudenį. Savivaldybės skelbiamas konkursas bus ilgalaikis – septyneriems metams su galimybe pratęsti sutartį dar trejiems.

Iki tai įvyks, bendrovė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) paskelbė Keleivių pervežimo vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais paslaugų pirkimo konkursą. Sis konkursas trumpalaikis – šešiems mėnesiams su galimybe pratęsti dar šešiems.

Pasak VVT generalinio direktoriaus Gintaro Nakučio, kol kas paaiškėjo tik pirmos maršrutų grupės (trys maršrutai: Nr. 9 Agrastų st.–Zuikių g., Nr. 20 Žemieji Paneriai–Mūrinė Vokė–Lazdynai, Nr. 28 Žemieji Paneriai–Grigiškės) nugalėtojas.

Taip pat nustatytas nugalėtojas vežti keleivius ir ketvirtoje grupėje numatytu 40 maršrutu Fabijoniškės–S.Stanevičiaus g.–Centras, tačiau sutartis bus pasirašyta ne anksčiau kaip po 15 dienų, tad šiuo maršrutu mikroautobusai išvažiuos ne anksčiau kaip lapkričio viduryje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi