Verslas

2015.09.08 13:45

Traukiasi Palangos oro uosto vadovė J. Jucevičiūtė

Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė jo direktorė Jolanta Jucevičiūtė.

Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė jo direktorė Jolanta Jucevičiūtė.

J. Jucevičiūtė 15min.lt patvirtino apsisprendusi jau prieš kelias dienas. Penktadienį apie tokį jos žingsnį oficialiai pranešta kolegoms. Paklausta, ar sprendimą priėmė pati, J. Jucevičiūtė buvo lakoniška: „Palikime šį klausimą... Nors pasakysiu – taip, pasitraukiu savo noru“.

J. Jucevičiūtė Palangos oro uostui vadovavo beveik ketverius metus. Per tą laiką pagerėjo uosto rezultatai, įgyvendintas ne vienas projektas – pastatyta degalų bazė, atvertas naujas keleivių laukimo terminalas.

„Kurį laiką pailsėsiu, ką veiksiu po to – dar pagalvosiu. Yra įvairių minčių. Čia įgijau nemažai patirties, kuri ateityje tikrai pravers“, – teigė direktorė.

Neseniai J. Jucevičiūtė neseniai buvo pakliuvusi į Susisiekimo ministerijos vadovų akiratį – nepatenkinti direktorės darbu sukilo pavaldiniai. Jiems neįtiko vadovės darbo stilius bei tai, jog ši į darbą važinėjasi tarnybiniu automobiliu. Taip pat užkliuvo tai, jog vadovė taip ir nesugebėjo pritraukti nė vienos naujos skrydžių krypties į Palangą.

Speciali Susisiekimo ministerijos komisija konstatavo, kad vadovė galėjo supainioti viešuosius ir privačiuosius interesus. Tačiau išvadose taip pat pažymėta, kad kaltės įrodyti – neįmanoma.

Šiuo metu iš Palangos keleiviai skraidinami trimis kryptimis: į Rygą, Kopenhagą, Oslą. Vasarą keleiviai reguliariai skraidinami į Maskvą.