Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

A. Butkevičius: ekspertai iš Rusijos dėl pieno produktų atvyksta pirmadienį

BNS 2015.09.08 13:45

Premjeras Algirdas Butkevičius pranešė, jog dėl pieno produktų kokybės pirmadienį į Lietuvą atvyksta ekspertai iš Rusijos.

Premjeras Algirdas Butkevičius pranešė, jog dėl pieno produktų kokybės pirmadienį į Lietuvą atvyksta ekspertai iš Rusijos.

Pasak ministro pirmininko, Lietuvoje viešės specialistai iš vartotojų teisių priežiūros tarnybos „Rospotrebnadzor“.

„Pirmadienį atvyksta ekspertai iš Maskvos, G. Oniščenkos („Rospotrebnadzor“ vadovo Genadijaus Oniščenkos - BNS) įstaigos, trys ekspertai, kurie susitiks su Lietuvos ekspertais dėl pieno produktų eksporto į Rusiją“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė premjeras.

Premjero patarėjas Antanas Vinkus BNS sakė, kad toks „Rospotrebnadzor“ atstovų vizitas yra planuojamas.

„Turiu pasakyti, kad Rusijos atstovai planuoja atvažiuoti ir prie apvalaus stalo susėsti su mūsų ekspertais“, – BNS sakė A. Vinkus. Jis neįvardijo, su kokiais ekspertais įvyks susitikimas. 

Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius BNS sakė kol kas neturintis informacijos apie Rusijos ekspertų vizitą.

Rusiją praėjusią savaitę pradėjo lietuviškų pieno produktų importo į Rusiją blokadą. Maskva teigia, kad tai padaryta dėl nepakankamo produktų saugumo, bet Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) pareigūnai tai vadina politiškai motyvuotu žingsniu.

G. Oniščenka yra sakęs, kad pieno produktų boikotas gali būti atšauktas, jei Lietuva atsižvelgs į pretenzijas dėl produktų kokybės.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi