Verslas

2015.09.08 13:45

MRU studentai gali gauti ir lietuvišką, ir britišką išsilavinimą

Jovita Sukackaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.09.08 13:45

Nuo šių mokslo metų pasirinkę vieną iš penkių naujų studijų programų Mykolo Romerio universitete, studentai pretenduoja gauti nebe vieną, o du diplomus. Antrasis – Jungtinės Karalystės Middlesexo universitetas. Su šiuo bendradarbiavimo sutartį pasirašiusio Riomerio universiteto atstovai tikina taip studentams atveriantys daugiau galimybių tarptautinėje darbo rinkoje.

Nuo šių mokslo metų pasirinkę vieną iš penkių naujų studijų programų Mykolo Romerio universitete, studentai pretenduoja gauti nebe vieną, o du diplomus. Antrasis – Jungtinės Karalystės Middlesexo universitetas. Su šiuo bendradarbiavimo sutartį pasirašiusio Romerio universiteto atstovai tikina taip studentams atveriantys daugiau galimybių tarptautinėje darbo rinkoje.

Finansų rinkos, verslo informatika – tai dvi iš penkių naujų studijų programų, kurias baigus bus suteikiami du – Mykolo Romerio ir Londono Middlesexo universitetų diplomai. Pirmais metais dvigubu diplomu susigundė beveik 120 studentų iš Lietuvos ir kitų šalių.

Abiejų universitetų junginys – Verslo ir medijų mokykla. Pasak Romerio universiteto atstovų, kuriant studijų programas, buvo orientuojamasi į dabartinę darbo rinką, jaunimo verslumą. Versle labiau vertinamos suteikiamos žinios, nei du diplomai.

„Ieškojome tokių studijų programų, kurios būtų populiarios, patrauklios, bet kartu ir žiūrėtų į ateitį. Dėl to buvo pasirinktas verslo ir medijų junginys. Middlesexo universitetas yra labai stiprus skaitmeninių technologijų srityje, turi labai galingas medijų laboratorijas“, – tikino M. Romerio universiteto studijų prorektorius doc. Dr. Giedrius Viliūnas.

„Esme ne diplomų skaičiuje, o žinių įgijime ir tai, ką gaunate iš bendruomenės, nes ji yra žymiai stipresnė. [...] Jauni verslai turi turėti stiprią komandą, rinkodarą, programavimą, tai – labai svarbi bazė, kurioje jie galėtų tai gauti“, – teigė „bzn start“ įkūrėja Živilė Glaveckaitė.

Abu diplomai Europoje lygiaverčiai, nors Lietuvoje labiau vertinamas lietuviškasis, o už Europos sienų – britiškasis.

Populiariausi