Verslas

2013.10.14 12:19

Skelbiama šildymo sezono pradžia

LRT.lt2013.10.14 12:19

Vilniaus miesto savivaldybė nuo rytojaus skelbia šildymo sezono pradžią miesto gyvenamuosiuose, administraciniuose ir visuomeniniuose pastatuose, kurių šilumos vartotojai nenusprendė dėl savo pastatų šildymo pradžios, – rašoma savivaldybės pranešime. Kauno savivaldybė praneša šildymą įjungsianti spalio 17-ąją – ketvirtadienį, o klaipėdiečių butuose radiatoriai pradės šilti antradienį. 

Vilniaus miesto savivaldybė nuo rytojaus skelbia šildymo sezono pradžią miesto gyvenamuosiuose, administraciniuose ir visuomeniniuose pastatuose, kurių šilumos vartotojai nenusprendė dėl savo pastatų šildymo pradžios, – rašoma savivaldybės pranešime.

Kauno savivaldybė praneša šildymą įjungsianti spalio 17-ąją – ketvirtadienį, o klaipėdiečių butuose radiatoriai pradės šilti antradienį. 

Daugiabučių gyventojai šildymą namuose galėjo pradėti savo iniciatyva anksčiau, administratoriams ar bendrijų pirmininkams atsukus šildymą name ir apie tai informavus savo šilumos tiekėją. 

Šilumą sostinėje anksčiau jau įsijungė dešimtys daugiabučių. Tiems, kas nepradėjo šildytis anksčiau, šilumos tiekimas jungiamas centralizuotai.

Šildymas daugiabučiuose bus įjungtas pagal nustatytą grafiką – per penkias darbo dienas šiluma palaipsniui turi pasiekti visus daugiabučius bei komercinius objektus. 

Šildymas ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokyklose ir ligoninėse buvo įjungtas dar praėjusią savaitę. 

Savivaldybė taip pat informuoja, kad palyginus 2012-ųjų ir šių metų rugsėjį, šilumos kaina mažėjo 3,8 ct/kWh arba 13,4 proc.

Centralizuota šiluma Alytaus mieste buvo įjungta spalio 1 d., Marijampolės rajone – spalio 3 d., Akmenėje – spalio 8 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.