Verslas

2013.10.10 12:27

G. Oniščenka: Maskvoje penktadienį – konsultacijos dėl lietuviškos pieno produkcijos

BNS 2013.10.10 12:27

Spalio 11-ąją Maskvoje numatytos konsultacijos su Lietuvos delegacija dėl lietuviškų pieno produktų tiekimo į Rusiją atnaujinimo, pranešė Rusijos vartotojų teisių apsaugos priežiūros tarnybos "Rospotrebnadzor" vadovas Genadijus Oniščenka.

Spalio 11-ąją Maskvoje numatytos konsultacijos su Lietuvos delegacija dėl lietuviškų pieno produktų tiekimo į Rusiją atnaujinimo, pranešė Rusijos vartotojų teisių apsaugos priežiūros tarnybos „Rospotrebnadzor“ vadovas Genadijus Oniščenka.

„Gavau laišką iš Lietuvos premjero, kuriame – prašymas surengti konsultacijas. Lietuvos delegacija atvyksta ketvirtadienį. Penktadienį ji su dirbs su ekspertais, po to su delegacija susitiksiu aš“, – pareiškė G. Oniščenka.

Jis pabrėžė, jog embargo lietuviškiems pieno produktas neatšauktas.

G. Oniščenkos žodžiais, „pozityvų vaidmenį“ tokių konsultacijų pradžiai suvaidino Lietuvos premjero Algirdo Butkevičiaus derybos įgaliotas patarėjas, buvęs ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus.

„Būdamas ambasadoriumi skyrė dėmesio kokybės kontrolei. Ne kartą sakiau, kad visai neseniai Lietuva buvo labai akyla šiai problemai“, – sakė G. Oniščenka.

„Viskas priklauso nuo to, su kuo (kokia medžiaga – red.) jie atvyks. Dirbsime“, – pridūrė G.Oniščenka, atsakydamas į klausimą dėl palankių derybų rezultatų perspektyvų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.