Naujienų srautas

Verslas2013.10.11 13:25

A. Šipavičius: automobilių patikra pasienyje su Karaliaučiumi normalizuojasi

BNS 2013.10.11 13:25

Lengvųjų ir krovininių automobilių patikra Lietuvos ir Karaliaučiaus pasienyje normalizuojasi, sako Muitinės departamento vadovas Antanas Šipavičius.

Lengvųjų ir krovininių automobilių patikra Lietuvos ir Karaliaučiaus pasienyje normalizuojasi, sako Muitinės departamento vadovas Antanas Šipavičius.

Jis BNS sakė, kad lengvuosius automobilius Rusijos muitinė praleidžia be papildomų sugriežtintų patikrų, o vilkikų pralaidumas padidėjo iki 25 procentų.

„Situacija pagerėjusi. Lengvųjų automobilių patikra yra grįžusi į normalų darbinį režimą ir jaučiamas ženklus pagerėjimas. Krovininių automobilių srautas yra taip pat padidėjęs. (...) Panemunės kelio poste iki 25 proc., o Kybartuose – iki 10 proc.“, – BNS sakė A.Šipavičius.

Anot jo, kol kas išvadų daryti negalima, tačiau preliminariai spėjama, kad situacija normalizuojasi.

„Iš to galime konstatuoti preliminariai, kad situacija normalizuojasi, bet apie vidines muitines tik rytoj turėsime informacijos, kai paros statistika bus pateikta. Tada bus galima daryti išvadas, nes kol kas, kai turime tik 12 valandų informaciją, per anksti spręsti – kartais rytais būna vienokia situacija, o vakare – kitokia“, – aiškino Lietuvos muitinės vadovas.

Premjero atstovė Evelina Butkutė–Lazdauskienė BNS sakė, kad šiuo metu aiškinamasi, kokia situacija yra Latvijos–Rusijos ir Estijos–Rusijos pasieniuose.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį nurodė nuo ketvirtadienio panaikinti sugriežtintas vežėjų patikras Lietuvos–Rusijos pasienyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi