Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Premjeras: „Chevron“ patars, kaip pritraukti investicijas

Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius tvirtina, kad „Chevron“ nori patarti dėl galimų įstatymo projektų, kurie galėtų pritraukti investicijas.

Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius tvirtina, kad „Chevron“ nori patarti dėl galimų įstatymo projektų, kurie galėtų pritraukti investicijas.

„Visų pirma turime atlikti analitinį darbą. Kiek žinau, turime tokį signalą, kad „Chevron“ atstovai nori patarti, kokie įstatymo projektai ar galiojantys įstatymai galimi Lietuvoje, kad investicijos būtų pritrauktos. Po to turėtų būti susitikimas su partijų lyderiais, nesvarbu, pozicijos ar opozicijos, ir priimti sprendimą“,  po Vyriausybės posėdžio sakė A. Butkevičius.

Premjeras tvirtina neturėjęs signalų, kad „Chevron“ gali pasitraukti: „Paskutinis mano susitikimas su „Chevron“ atstovais buvo konkretus, dalykiškas. Buvo atvykęs atstovas, kuris atsakingas už Rytų Europos šalis. Mes netgi aptarinėjome kai kuriuos dalykus, kurie numatyti konkurso sąlygose.“ 

A. Butkevičius sako kol kas negalintis patvirtinti, kad „Chevron“ gali grįžti.

Žurnalistų paklaustas, kaip vertina faktą, kad kai kurie Ministro Pirmininko patarėjai susitikimuose su Žygaičių bendruomenės atstovais sakydavo, kad Vyriausybė pakels mokesčius tiek, kad „Chevron“ pats pasitrauks, premjeras tvirtino tokios informacijos neturintis.

„Jei pasitvirtins, kad tokia kalba buvo iš mano patarėjų, atskirai vertinsime“,  pažymėjo A. Butkevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi