Verslas

2019.02.20 10:35

„Barbora“ nuo gegužės aptarnaus ir Kuršių neriją

ELTA 2019.02.20 10:35

Internetinė prekybos maistu ir kasdienėmis prekėmis parduotuvė „Barbora“ tęsia plėtrą Lietuvoje. Gegužę Neringos gyventojai ir svečiai maistą bei kasdienes prekes galės užsisakyti internetu ir gauti jas tiesiai į namus ar išsinuomotas poilsio vietas, pranešime spaudai informuoja įmonė.

„Barboros“ kurjeriai aptarnaus visą Lietuvai priklausančią Kuršių nerijos dalį nuo Smiltynės iki Nidos.

„Paslauga patogi vartotojams, nes vasarą kurortų parduotuvėse susidaro didelės eilės ir prekės gali būti greitai išperkamos. Tuo pačiu „Barboros“ asortimentas yra platesnis nei daugelio įprastų parduotuvių poilsinėse vietovėse, o prekes klientams mes atvežame sutartu metu iki pat durų“, –  pranešime cituojamas „Barboros“ komercijos vadovas Andrius Jurgelevičius.

Anot jo, „Barboros“ elektroninėje parduotuvėje pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 11 000 prekių asortimento, tad nauja paslauga palengvins apsipirkimą Neringoje gyvenantiems ir atostogaujantiems žmonėms. Tai taip pat leis sumažinti eismą Kuršių nerijoje, nes daugelis žmonių maisto į parduotuves važiuoja automobiliais. Sumažės ir apkrovos į Kuršių neriją keliančiuose keltuose, kur dešimtis apsipirkti į Klaipėdą važiuojančių automobilių galės pakeisti vienas „Barboros“ mikroautobusas.

Užsakymai į Neringą bus pristatomi iš Klaipėdoje veikiančių „Maxima“ parduotuvių.