Verslas

2015.09.08 13:45

Pajūrio verslininkai jau vertina vasaros sezoną

Pajūrio kurortų verslininkai teigia, kad šių metų vasaros sezonas buvo neblogas. Rugsėjį poilsis jau kainuos pigiau, todėl viliamasi, kad svečių taip pat netrūks.

Pajūrio kurortų verslininkai teigia, kad šių metų vasaros sezonas buvo neblogas. Rugsėjį poilsis jau kainuos pigiau, todėl viliamasi, kad svečių taip pat netrūks.

Neringos verslo ir turizmo asociacijos prezidentė Irma Baltrušaitienė sako, kad galutiniai rezultatai dar nesuvesti, tačiau įsitikinusi, kad bent rugpjūtis šiemet tikrai buvęs geresnis nei pernai.

Pastebima, kad Neringoje keičiasi užsieniečių srautai – daugėja poilsiautojų iš Rusijos, Baltarusijos, Moldovos. Turistai iš Vokietijos – jaunėja ir daugiausiai keliauja dviračiais.

Dar viena nauja šio sezono tendencija yra, kad ypač daug žmonių pageidauja apsistoti ten, kur yra virtuvėlės. Vieni tokių – taupo, nes kavinėje pavalgyti pietus 4-ių asmenų šeimai Nidoje kainuoja apie 200-tus litų. Kiti teigia, kad maistą gaminasi patys dėl saugumo – sako, kad taip esą elgiasi poilsiaudami visur.

Beje, vietų nakvynei rugsėjį, pasak I. Baltrušaitienės, šiemet Neringoje rezervuota daug daugiau nei pernai.

Palangos tiltas ir Basanavičiaus gatve Palangos verslininkai taip pat sezonu nesiskundžia, sako, kad vasara tikrai neprastesnė nei pernai. Palangoje daugiausiai poilsiavo lietuvių, tačiau gana gausiai važiavo ir rusai, baltarusiai, vokiečiai, estai, latviai ir lenkai.

Tikimasi, kad ir Palangoje rugsėjį svečių netrūks. Paprastai rudenį čia atvyksta norintys pailsėti ramiau ir pigiau.

Kainos pasibaigus vasarai krenta ir Neringoje, ir Palangoje.