Verslas

2019.01.31 11:06

Lietuvoje jau daugiau kaip 300 multimilijonierių

BNS2019.01.31 11:06

Multimilijonierių skaičius Lietuvoje jau viršijo 300, o jų gretos per dešimtmetį turėtų padvigubėti, atkartodamos pasaulines tendencijas, rašo „Verslo žinios“.

Lietuvoje šiuo metu yra 337 milijonieriai, kurie valdo 5 mln. JAV dolerių ar didesnės vertės turtą. Tarptautinė strateginių rinkos tyrimų bendrovė „Euromonitor International“ prognozuoja, kad multimilijonierių gretos Lietuvoje 2022 metais turėtų išaugti iki 419, o 2030 metais – iki 597.

Turto valdytojai ir analitikai pažymi, kad bendra asmenų valdomo turto vertė Lietuvoje augs kartu su besiplečiančia ekonomika. Be to, Lietuvoje daugėja jaunų žmonių, kurie jau uždirbo savo pirmąjį milijoną.

„Euromonitor International“ ekspertai atkreipia dėmesį, kad patikimiausia plėtros strategija aukštos vertės prekių ir paslaugų verslams yra orientuotis į naujai užgimusių milijonierių pinigus. Savo ruožtu besiplečianti e. prekyba pastebimai didina galimybes pasiekti multimilijonierių pinigus ne tik Lietuvoje, JAV ar sparčiausiai turtuolių gretas auginančioje Kinijoje, bet ir kitur.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.