Naujienų srautas

Verslas2019.01.29 17:22

Didžiausi mokesčių mokėtojai 2018 metais: viršūnėje – stabilus trejetukas

LRT.lt 2019.01.29 17:22

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) antradienį paviešino 2018-ųjų metų TOP 500 sąrašą, kuriame skelbiami Mokesčių mokėtojų registre įregistruoti juridiniai asmenys, 2018 m. I–III ketvirtį į VMI sąskaitą sumokėję daugiausiai mokesčių ir kitų įmokų.

Lyderiai jau ne pirmus metus išlieka gana stabilūs – didžiausią dalį į mokesčių pyragą praėjusiais metais pridėjo naftos produktais prekiaujanti įmonė „ORLEN Lietuva“, kuri į šalies biudžetą sumokėjo kiek daugiau nei 284 mln. eurų.

Taip pat naftos produktais ir jų saugojimu užsiimanti įmonė „Okseta“ rikiuojasi antroje pozicijoje su daugiau nei 166 mln. eurų suma.

Trečia pozicija mokesčių mokėtojų sąraše atitenka cigarečių ir tabako gamybos, prekybos bei importo milžinei „Phillip Morris Baltic“ – beveik 148 mln. eurų.

Daugiausiai mokesčių sumokančių įmonių dešimtuke taip pat galime rasti tokius vardus kaip „Klaipėdos nafta“, „Sanitex“, „Circle K“, „Maxima“, UAB „Mineraliniai vandenys“, UAB „Neste Lietuva“ ir „Lietuvos energija“.

Įdomu tai, kad lyderių trejetukas stabilus laikosi jau keletą metų iš eilės, čia viršūnėje įsitvirtinusi lieka naftos perdirbimo įmonė „ORLEN Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi