Verslas

2019.01.28 10:49

Iš Vilniaus į Hurgadą skridusiam „GetJet“ lėktuvui teko grįžti

15min.lt 2019.01.28 10:49

Pirmadienio ryte iš Vilniaus oro uosto pakilo „GetJet Airlines“ lėktuvas, turėjęs nuskraidinti poilsiautojus į Egipto kurortą Hurgadą. Tačiau netrukus buvo pastebėtas sutrikimas, todėl orlaivį teko apsukti Baltarusijoje ir grįžti atgal į Vilnių.    

Kaip 15min teigė avialinijų atstovė, buvo pastebėtas vandens sistemos sutrikimas, todėl orlaivis turėjo būti apsuktas.

Flightradar24.com duomenimis, lėktuvas iš Vilniaus oro uosto pakilo 8.29 val. Egipte jis turėjo leistis po kiek daugiau nei 7 valandų.

„Patvirtiname, kad šiandien ryte iš Vilniaus oro uosto į Hurgadą pakilęs orlaivis (skrydžio nr. GW3605) turėjo grįžti atgal į Vilnių dėl vandens sistemos sutrikimo. Gavę informaciją apie nesklandumą, nedelsiant paruošėme pakaitinį lėktuvą, kuris keleivius sėkmingai nuskraidins į Hurgadą.

Atsiprašome visų keleivių dėl patirtų laikinų nepatogumų ir linkime malonių atostogų įspūdžių“, – teigiama 15min atsiųstame Silvijos Jakienės, bendrovės viešųjų ryšių skyriaus vadovės, komentare.

Lapkričio mėnesį „GetJet Airlines“ perėmė su finansiniais sunkumais susidūrusios bendrovės „Small Planet Airlines“ skrydžius. Teismui atsisakius kelti restruktūrizacijos bylą, o Civilinei aviacijos administracijai sustabdžius įmonės veiklos licenciją, „Small Planet Airlines“ poilsiautojų nebegalėjo skraidinti. Planuotus reisus iškart perėmė kitos avialinijos – „GetJet Airlines“.