Naujienų srautas

Verslas2013.08.29 13:54

Rusija atšaukė draudimą Lietuvai eksportuoti veislines kiaules

LRT.lt 2013.08.29 13:54

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad trečiadienį Rusijos Federacijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba oficialiu raštu informavo, apie sprendimą atšaukti Lietuvai taikytą draudimą eksportuoti į šią šalį veislines kiaules.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad trečiadienį Rusijos Federacijos federalinė veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba oficialiu raštu informavo, apie sprendimą atšaukti Lietuvai taikytą draudimą eksportuoti į šią šalį veislines kiaules.Laikini apribojimai iš Lietuvos eksportuoti kiaules į Rusijos Federaciją buvo įvesti dėl 2011 metais kilusio klasikinio kiaulių maro protrūkio Jonavos rajone, rašoma Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešime spaudai.

Kaip teigiama oficialiame atsakingos Rusijos tarnybos rašte, sprendimas atšaukti veislinių kiaulių eksporto apribojimus priimtas atsižvelgus į stabilią epizootinę situaciją šalyje klasikinio kiaulių maro atžvilgiu.

„Tai labai gera žinia, kurios sulaukėme dėka nuolatinio, konstruktyvaus ir dalykiško bendradarbiavimo su atsakingais Rusijos tarnybos pareigūnais. Didele dalimi prie jo prisidėjo ir geras gegužės mėnesį vykusio Rusijos auditorių įvertinimas dėl to, kaip Lietuvoje stabilizuota situacija po klasikinio kiaulių maro protrūkio“, – pabrėžė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi