Verslas

2018.12.31 14:30

Žemės ūkio ministerija suskaičiavo, kiek kainuos persikėlimas į Kauną

ELTA2018.12.31 14:30

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) parengė persikėlimo į Kauną kaštų analizę, tačiau su ja pirmiausia bus supažindinti darbuotojai, tik po to – visuomenė. 

„Analizė jau parengta, o jos rezultatai visuomenei bus pristatyti kitą mėnesį. Skaičiai susiję su darbuotojų darbo sąlygomis, dėl to pirmiausia su jais bus supažindinti ministerijos darbuotojai ir profesinė sąjunga. Kai tai bus padaryta, visa informacija bus pateikta ir visuomenei“, – atsakyme Eltai nurodė ŽŪM atstovas spaudai Martynas Žilionis. 

ELTA primena, kad ŽŪM turėjo atlikti analizę, kiek kainuos persikelti dirbti į Kauną ir kiek valstybė sutaupys tai padarius. 

Interviu Eltai žemės ūkio viceministras Venantas Griciūnas yra sakęs, kad sausio pabaigoje Kaune įsikurs vadinamoji veidrodinė ministerija, kurioje iš pradžių dirbs apie 20 žmonių. 

Anksčiau minėta, kad darbuotojams, kurie turės į darbą važiuoti iš Vilniaus į Kauną, kelionės laikas bus įskaičiuotas į darbo laiką, tačiau pastaruoju metu ministerijos vadovybė daugiau kalbėjo apie galimybę darbuotojams leisti dirbti nuotoliniu būdu bei lanksčiu darbo grafiku. 

ŽŪM ketinama perkelti su visomis jai pavaldžiomis institucijomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.