Naujienų srautas

Verslas2018.12.28 11:26

FNTT: įmonės vadovas neteisėtai praturtėjo daugiau nei 250 tūkst. eurų

LRT.lt 2018.12.28 11:26

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (toliau – FNTT) nustatė, kad vienos Šiauliuose registruotos įmonės direktorius, kaip įtariama, apgaulingai tvarkė įmonės buhalterinę apskaitą ir neteisėtai praturtėjo daugiau nei 250 tūkst. eurų.

Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, už maždaug tokią sumą Maltos ordino pagalbos tarnyba galėtų visus metus teikti nuolatinę pagalbą vargstantiems senoliams.

Pagal gautą kreditorių skundą pradėtą ikiteisminį tyrimą FNTT atliko 2018 m. gruodį. FNTT tyrėjai nustatė, kad neįforminant jokiais dokumentais buvo nurašyta daugiau nei 3372 tonos durpių ir pjuvenų briketų bei gabalinių kuro durpių. Taip pat paslėpti ar sunaikinti 2011−2013 metų įmonės apskaitos dokumentai.

Įmonės direktorius kaltinamas pagal Baudžiamojo kodekso 1891 str. „Neteisėtas praturtėjimas“  1 dalį ir  222 str. „Apgaulingas apskaitos tvarkymas“ 1 dalį. Jam gresia laisvės atėmimo bausmė iki ketverių metų. Šiaulietis kaltės nepripažįsta ir su pareigūnais bendradarbiauti atsisakė.

Baudžiamoji byla perduota Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmams. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Antrasis baudžiamojo persekiojimo skyrius.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi