Verslas

2018.12.28 12:18

Palanga ruošiasi svečių gūsiui: Naujųjų naktis – apie 100 eurų

Vos pasibaigus Kalėdoms, Palanga sulaukė gausių užsakymų – Naujųjų sutikimui vietas rezervuoja ne tik lietuviai, bet ir užsieniečiai. Didžiosioms metų šventėms besiruošiantys pajūrio kurortai svečius vilioja renginių gausa ir įvairove.

Po Kalėdų sutikimo ramybe alsuojanti Palanga ruošiasi naujam svečių gūsiui. Kai kurie vietas viešbučiuose ir kavinėse rezervavo dar gruodžio pradžioje, kiti suskubo tai daryti iki Naujųjų likus vos kelioms dienoms.

„Dabar viešbučiuose užimtumas Naujųjų metų sutikimui yra apie 80 proc., pas kai kuriuos – 90 proc. Nuo ketvirtadienio vakaro jau sujudėjo pardavimai vėl. <...> Tikrai tikime, kad užsipildysime“, – sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Inga Valaitienė.

Populiariausias dvivietis kambarys Naujųjų nakčiai kainuoja apie 100 eurų, antrai parai – gerokai pigiau. Nakvynę svečiai gali rinktis su programa ir be jos.

Visą gruodį iki pat Trijų karalių sausio 6-ąją Palangoje vyksta gausybė renginių. Jų netrūks ir Naujųjų dieną.

„Palangos svečias gali išsirinkti tai, ko jis nori, kuo jis domisi – nuo klasikinės iki populiariosios muzikos, yra įvairių edukacinių programų“, – sako Palangos turizmo centro vadovė Rasa Kmitienė.

Daugiau apie tai – Marijos Gabrienės reportaže.