Verslas

2018.12.11 12:14

„Moody`s“ Vilniuje gali įdarbinti iki 200 specialistų

BNS 2018.12.11 12:14

Tarptautinė kapitalo rinkų bendrovė „Moody`s Corporation“, oficialiai pranešusi apie planus Vilniuje steigti naujausią savo Europos biurą, Lietuvos sostinėje gali įdarbinti nuo 100 iki 200 specialistų, rašo „Verslo žinios“.

„Originalus projektas buvo atidaryti 100–200 žmonių centrą Vidurio ir Rytų Europoje ir jame įkurti žmogiškųjų išteklių, pardavimo operacijų, techninio palaikymo ir IT komandas. Darbuotojams reikės Vakarų Europos šalių kalbų“, – VŽ sakė šaltinis.

Vilnius dėl šios investicijos konkuravo su Portugalijos, Ispanijos, Čekijos ir Lenkijos miestais. O su projektu dirbę konsultantai teigė, jog galutiniame etape rinktasi tarp Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos.

Leidinio šaltinių teigimu, tai yra pirmas Lietuvos laimėtas projektas, tiesiogiai susijęs su „Brexitu“. 

BNS jau skelbė, kad „Moody`s Corporation“, teikianti kredito reitingų, rinkos tyrimų ir kitas paslaugas, pirmadienį patvirtino pasirinkusi Vilnių savo naujausiam biurui Europoje steigti.

Darbuotojų priėmimą planuojama pradėti 2019-ųjų sausį. „Moody`s“ atstovai tikisi, kad naujasis biuras per ateinančius kelerius metus augs, pranešė agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Keli nesusiję šaltiniai BNS gruodžio pradžioje patvirtino, kad „Moody`s Corporation“ planuoja atidaryti padalinį Vilniuje. 

Bendrovės padaliniai veikia 42 valstybėse, juose dirba maždaug 12,6 tūkst. žmonių.

„Moody`s“ nuolat nustato Lietuvos vyriausybės bei daugelio šalies komercinių bankų kredito reitingus.