Verslas

2018.11.29 18:07

Ką žinoti keliautojams, kurių laukė „Small Planet Airlines“ skrydis?

15min.lt2018.11.29 18:07

Nuo ketvirtadienio „Small Planet Airlines“ nebeskraidina Lietuvos poilsiautojų į šiltus kraštus – teismas trečiadienį atsisakė kelti restruktūrizacijos bylą, o Civilinė aviacijos administracija sustabdė įmonės veiklos licenciją. Planuotus reisus iškart perėmė kitos avialinijos – „GetJet Airlines“.

Kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė atsakė į skaitytojams dažniausiai iškilusius klausimus dėl avialinijų pasikeitimo.

Ar keisis skrydžių laikai?

– Skrydžių laikai nesikeičia. Poilsiautojai bus skraidinami pagal iš anksto numatytą skrydžių grafiką.

 – Kokiais lėktuvais bus skraidinama?

– „GetJet Airlines“ skrydžius vykdys su „Airbus A320“ ir „Boeing B737 Next Generation“ orlaiviais. Tai numatyta su oro vežėju pasirašytoje sutartyje.

Skrydžių numeriai juk keisis. Kaip sužinoti naują?

 – Apie vežėjo bei skrydžio numerių pasikeitimus keliautojai bus informuojami individualiai, jų pačių užsakymo nurodytais kontaktais – telefonu ir/arba el. paštu. Gavę tokį pranešimą, keliautojai privalo atsispausdinti naujus kelionės dokumentus. Keliautojai, šiuo metu esantys užsienyje, galės sugrįžti su turimais kelionės dokumentais – jų keisti nereikės.

 – Kaip reikia registruotis į skrydžius su „Get Jet“? Ar galima tai padaryti internetu?

 – Šiuo metu papildomų paslaugų užsakymas internetu ir registracija į skrydį – negalimi. Registraciją galima atlikti tik atvykus į oro uostą, o papildomas paslaugas galima užsakyti kelionių agentūroje.

Ar skiriasi „Small Planet Airlines“ ir „Get Jet“ bagažo taisyklės? Kokio dydžio ir kiek vienetų galiu pasiimti?

– Sportinio inventoriaus užsakymo tvarka ir kainos nesikeičia. Jei ateityje bus pasikeitimų, apie juos keliautojai bus informuoti papildomai. Bagažo taisyklės nesikeičia.

Ar „Get Jet“ skrydžiuose galios paslaugos, už kurias buvau sumokėjęs papildomai – pavyzdžiui, užsakęs konkrečias vietas, maitinimą?

– Užsisakiusiems papildomas paslaugas lėktuve jos bus suteiktos taip, kaip yra numatyta. Maisto tiekėjai išlieka tie patys. Iš anksto užsakytos vietos lėktuve bus suteiktos priklausomai nuo orlaivio tipo. Jei paslauga, kuri buvo įsigyta per „Tez Tour“, nebus suteikta, už paslaugą sumokėti pinigai bus grąžinti.

Ar įgula „Get Jet“ skrydžiuose kalba lietuviškai?

– Visose įgulose bus lietuviškai kalbančio personalo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt