Verslas

2018.11.29 11:14

TV3 savininkė įsigijo didžiausią Lietuvoje interneto media tinklą

LRT.lt2018.11.29 11:14

UAB „All Media Lithuania“, valdanti televizijos kanalą TV3, įsigijo didžiausią interneto media tinklą Lietuvoje UAB „Tipro Group“, kuri valdo daugiau nei 40 populiariausių portalų ir per mėnesį pasiekia apie 60 proc. lietuvių naršančių internete, teigiama TV3 pranešime žiniasklaida.

„Naujai kuriamas padalinys „All Media Digital“ apjungia TV3 priklausančius naujienų ir pramogų portalą tv3.lt bei vaizdo transliacijų internetu platformą „TVPlay“ (anksčiau – TV3Play) su „Tipro Group” valdomais specializuotais portalais. Dirbdami kartu galime užtikrinti ne tik plačiausią reklamos kampanijų sklaidą ir efektyvumą, bet pasiūlyti vienintelį rinkoje integruotą reklamos sprendimą, apjungiantį televiziją, internetą ir radiją,” – sandorį komentavo Laura Blaževičiūtė, UAB „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

UAB „Tipro Group“ valdo didžiausius specializuotus sporto, kulinarijos, vaikų priežiūros ir kitus portalus, tokius kaip: lamaistas.lt, tevudarzelis.lt, sportas.lt, one.lt, sveikata.lt, demotyvacija.lt, receptai.lt, gaspadine.lt, pasmama.lt, mama.lt ir t.t.

UAB „Tipro Group“ veikia 7 metus, su TV3 dirbo daugiau nei tris metus – teikė portalo vystymo ir reklamos pardavimo paslaugas.

UAB „All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, radijo stotį „Power Hit Radio“, naujienų portalą tv3.lt ir vaizdo transliacijų internetu platformą „TV Play“. Šiemet TV3 televizijai sukanka 25-eri. 1993 metais ekranuose pasirodžiusi ir tuomet „Tele-3“ pavadinimu transliacijas pradėjusi televizija netrukus buvo pamilta žiūrovų ir dabar jau keturiolika metų iš eilės yra žiūrimiausias TV kanalas Lietuvoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.