Verslas

2013.08.13 12:09

Dar milijoną miesto biudžeto litų Kauno savivaldybė papildomai paskyrė gatvių remontui

ELTA 2013.08.13 12:09

Perskirstant šių metų miesto biudžetą, gatvių tvarkymui buvo skirtas papildomas 1 mln. Lt. Darbus planuojama pradėti nedelsiant, kol vasaros metu automobilių eismas nėra toks intensyvus.

Perskirstant šių metų miesto biudžetą, gatvių tvarkymui buvo skirtas papildomas 1 mln. Lt. Darbus planuojama pradėti nedelsiant, kol vasaros metu automobilių eismas nėra toks intensyvus.

Tai akcentuota miesto vadovų pirmadienį surengtame išvažiuojamajame posėdyje, apžiūrėjus gatves, kurioms labiausiai reikalingas skubus remontas.

„Nuolat ieškome papildomų finansavimo šaltinių gatvių tvarkymo darbams, kad jie galėtų vykti tol, kol leis oro sąlygos, – iki pirmųjų šalnų“, – teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

ELTA primena, jog vasarą įsitikinus, kad situacija renkant biudžeto pajamas, yra palanki, – biudžeto planas ne tik vykdomas, bet ir viršijamas, buvo perskirstyti kai kurie asignavimai. Gatvių tvarkymui skirtas papildomas 1 mln. litų. Didžiuma šių lėšų bus finansuojamas duobių tvarkymas.

„Duobių tvarkymo darbus pirmiausiai pradėsime nuo itin prastos būklės P. Plechavičiaus ir Pakraščio gatvių“, – teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Už papildomas lėšas taip pat planuojama tvarkyti Šiaurės prospektą, Geležinio Vilko gatvę, Radvilėnų plento teritoriją šalia Zoologijos sodo, Eivenių, Šakenio, Kariūnų, Juodelynės, Jovarų bei Titnago gatves, o Radvilėnų plento ir Vydūno alėjos sankryžoje žadama įrengti apsaugines tvoreles.

Miesto vadovai apžiūrėjo ir Vytauto prospekto bei Kęstučio gatvės sankirtą, greta kurios dar šįmet bus įrengta 36 vietų antžeminė aikštelė. Tuo pačiu čia planuojama sutvarkyti itin prastos būklės kelio atkarpą, jungiančią abi gatves.

Perskirstant šių metų biudžetą, 200 tūkst. Lt iš Privatizavimo fondo nutarta skirti prasčiausios būklės įvažų į miesto mokyklų ir darželių teritorijas tvarkymui. Taip pat planuojama tvarkyti įvažą į turgavietę, esančią šalia „Kalniečių“ prekybos centro.