Verslas

2018.11.09 16:09

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius iš Kauno į Turku Suomijoje

LRT.lt2018.11.09 16:09

„Wizz Air“ penktadienį iš savo Kauno bazės atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais – pirmadienį ir penktadienį – Kaunas sujungiamas su Suomijos miestu Turku, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 eurų, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

Turku, kadaise buvusi Suomijos sostinė, yra seniausias šios šalies miestas. Taip pat Turku yra viduramžių architektūros pavyzdys, kuriame gausu patrauklių vietų: pradedant pilimi, katedra, turgaus aikšte, muziejais, architektūros paminklais ir baigiant stulbinančiomis upės pakrantėmis – tai miestas, kuriame kiekvienas atras sau vietą.

Aviakompanija taip pat neseniai pradėjo naujus skrydžius iš Vilniaus. Nuo spalio 29 d. „Wizz Air“ du kartus per savaitę Vilnių sujungia su Ukrainos miestu Lvovu.

„Wizz Air“ šiuo metu iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – siūlo skrydžius 32 kryptimis į 18 valstybių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.