Verslas

2018.10.29 14:09

Iš Rygos „airBaltic“ skraidins į Abu Dabį

LRT.lt2018.10.29 14:09

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“, bendradarbiaudama su nacionalinėmis Jungtinių Arabų Emyratų oro linijomis „Etihad Airways“ nuo spalio 28 dienos pratęsė sezoninius skrydžius iš Rygos į Abu Dabį. Šis maršrutas  siūlys patogų susisiekimą keliaujantiems iš Baltijos šalių į Jungtinių Arabų Emyratų sostinę Abu Dabį ir pasirinkusiems tolimesnes kryptis Australijoje, Azijoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose, taip pat naują galimybę keliauti iš Abu Dabio į Europą, skelbiama bendrovės pranešime.

Keleiviai maršrutu Ryga–Abu Dabis bus skraidinami „Airbus A220-300“ lėktuvais, keturis kartus per savaitę. Kelionės trukmė – 6 val. 15 min. Bilietas į vieną pusę kainuos nuo 159 eurų, įskaitant oro uosto mokesčius ir rinkliavas. 

„airBaltic“ iš Vilniaus siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną ir jungiamuosius skrydžius iš Rygos į Europą, Skandinaviją, NVS šalis, Vidurio Rytus. Žiemą „airBaltic“ taip pat pratęs skrydžius iš Rygos į Malagą, Madridą, Lisaboną ir Nicą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt